|~Taylor Swift Fan Club 2010 ~|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|~Taylor Swift Fan Club 2010 ~|

Taylor Swift

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor

2 posters
YazarMesaj
qamZe

qamZe

Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor Empty
MesajKonu: Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor   Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor EmptySalı Eyl. 14, 2010 4:12 am

GaGa 2007 yılında birlikte çalıştığı ve 2008 yılında intihar eden Lina Morgana adlı arkadaşının benzersiz tarzını kopyaladığı iddia edildi.Lina’nın annesi New York Post’a şu açıklamada bulundu, "Bunu iddia ediyorum çünkü kızımın ruhunu canlı tutmak istiyorum. Lady GaGa kızımın ruhunu hapsetti ve ben kızımın ruhunu özgür kılmak istiyorum"."Tüm konuşmaları da Lina’nın konuşmalarına benziyor. Karanlık ve trajik bir geçmişi olduğunu söylüyor. Doğru değil. Geçmişte her istediğine sahip oldu." diyen Lina Morgana'nın annesine göre GaGa’nın hayranlarının sevdiği imajı ona değil kızına ait. GaGa kısa bir süre önce eski erkek arkadaşı ve prodüktörü Rob Fusari tarafından büyük çıkışının mimarı olmasına rağmen hakkettiği karşılığı almadığı iddiasıyla dava edilmişti. Rob Fusari 30,5 Milyon Dolar talep etmiş ve sonrasında taraflar davalardan vazgeçerek uzlaşmıştı.
http://hudgensvanessa.yetkinforum.biz
Admin
Admin
Admin

Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor   Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor EmptyCuma Eyl. 17, 2010 10:13 pm

kötü bir durummuş
http://tylr-swift-fan.yetkinforum.com

Lady GaGa: Ölen Arkadaşını Taklitle Suçlanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lady Gaga
» Lady Gaga